سرایاب وبسایتی تخصصی در زمینه خرید، فروش، رهن و اجاره املاک و مستغلات می باشد که با بهره گیری از توان نیروهای متخصص خود تلاش دارد تا خدماتی شایسته متناسب با نیاز خریداران، فروشندگان، صاحب خانه ها و مستأجران ارائه نماید.

در صورتی که به دنبال ملک در هر یک از شهرهای استان بوشهر هستید یا ملکی با مشخصات خاصی می خواهید، به راحتی بر روی نقشه یا در لیست املاک موجود در وبسایت سرایاب جستجو کرده و ضمن ارائه مشاوره، عکسهای سیصد و شصت درجه از ملک مورد نظر را مشاهده کنید در صورتی که تمایل به خرید یا اجاره داشتید همکاران ما تا آخرین قدم آماده همراهی با شما هستند.

بعلاوه در وبسایت سرایاب این امکان برای مالکین و صاحب خانه ها فراهم شده است تا در صورتی که ملکی برای اجاره یا فروش دارند، به راحتی درخواست خود را ثبت نمایند تا همکاران ما در اولین فرصت برای هماهنگی بیشتر و گرفتن عکس های مناسب بدون دریافت هیچ نوع هزینه ای با آنها تماس برقرار نمایند.

امکان دیگری که ما در سرایاب فراهم کرده ایم، عکسبرداری حرفه ای و ایجاد تور مجازی اختصاصی برای املاک است. بسیار پیش می آید که برای فروش یا اجاره یک ملک، مستاجر همکاری لازم را نمی کند یا رفت و آمد خریداران و متقاضیان رهن و اجاره صاحب خانه را کلافه می کند. برای جلوگیری از این مشکلات، کافی است یک درخواست در سرایاب ثبت شود تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان تور مجازی از ملک را آماده کنند.

مقایسه املاک

مقایسه